SkyWiSoft.Unas.Cz

# Software

Gaby Of Maze
Klikněte pro větší náhled

Hra Gaby Of Maze (Gábinono bludiště) je freeware, je určena pro děti a dospělé od 5 do 105 let.

Vaším úkolem ve hře je posbírat veškeré mince roztroušené po bludišti, ale musím vás upozornit, aby jste si dávali pozor na zlé pitvořáky. Pitvořáci jsou zlí a mají za úkol vám všemožně znepříjemňovat sbírání mincí.

Když v bludišti posbíráte veškeré mince budete přesunuti do dalšího bludiště. Toto nové bludiště je o něco zrychleno a také je zde o něco více pitvořáků.

Na některých místech v bludišti naleznete věnečky. Jestliže tento věneček získáte budete na malou chvíli chráněni před zlými pitvořáky. Při získání věnečku se pitvořáci mění v neškodné duchy. Jste-li nebojácní můžete tohoto ducha chytit. Jestliže jste chytili ducha na váš účet bude přičteno 100 mincí.

Ve hře také na některých místech můžete na chvíli vidět zobrazený měšec. Tento měšec je bonus. Při získání měšce bude na váš účet přičteno 200 mincí.

Hra má celkem 5 bludišť (úrovní), každé bludiště je trochu jiné. Po dosažení posledního bludiště a posbírání všech mincí, budete vráceni opět na počáteční formulář. Kde můžete začít hru úplně od začátku.

Hra je velice jednoduchá a záleží jen na vaší šikovnosti kolik získáte mincí.
Doufám že se vám hra zalíbí a budete se dobře bavit.

Použití kláves ve hře

Minimální systémové požadavky

Licenční podmínky


Stažení:

Gaby Of Maze 1.0.0. 2,30 MB Stažení